INFORMACJE O FIRMIE

Firma AUTOMATYK SYSTEM powstała w 1996 roku i od przeszło 20 lat oferuje kompleksowe usługi i dostawy w zakresie automatyki przemysłowej: w przetwórstwie tworzyw sztucznych, w przemyśle motoryzacyjnym, drzewnym, spożywczym i mleczarskim. W realizowanych przez nas projektach wykorzystujemy produkty renomowanych firm zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Oferujemy wdrożenie sterowników firm MITSUBISHI ELECTRIC, SAIA, SIEMENS, a także innych, zgodnie z oczekiwaniami klienta.

W celu zapewnienia kompleksowości usługi, realizujemy również dostawy, prefabrykację szaf, montaż AKPiA wg naszego projektu lub projektu Klienta. Współtworzymy energiczny i rozumiejący się zespół. Każde Państwa zlecenie wykonane jest fachowo i na czas. Posiadamy stałych i zadowolonych klientów w całej Polsce. Coraz częściej świadczymy również usługi poza granicami naszego kraju (Rosja, Ukraina, Białoruś, Austria, Niemcy, Czechy, a nawet Chiny i Kazachstan). Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie oraz wiedza inżynierska.

Ponadto firma nasza jest wiodącym dostawcą profesjonalnych usług serwisowych w zakresie szeroko pojętej elektroniki przemysłowej.

Serwis tak różnorodnych urządzeń jest możliwy dzięki wieloletniemu doświadczeniu w serwisie elektroniki przemysłowej. Naszym celem jest dostarczenie klientowi szybkiego, efektywnego i ekonomicznego rozwiązania w sytuacjach awaryjnych. Jesteśmy świadomi jakie koszty i problemy generuje przestój spowodowany awarią linii produkcyjnej lub elementu skomplikowanej i często unikalnej maszyny. Oczywiście pomagamy w okresowych przeglądach maszyn i urządzeń, sugerujemy remonty, zaopatrzenie się w części zapasowe. Podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie do każdego problemu i każdego klienta.

Od roku 2011 posiadamy pełne przedstawicielstwo zarówno w zakresie doradztwa, handlu, jak i pełnego serwisu maszyn wiodącego chińskiego producenta maszyn do produkcji opakowań z tworzyw sztucznych TONGDA MACHINERY Co. Ltd.